مقالات خرید لوازم آشپزخانه

راهنمایی خرید جا قاشقی

راهنمایی خرید جا قاشقی

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا از بین ملزومات مختلف آشپزخانه، به جاقاشقی بپردازیم که در واقع نگه دارنده‌‌ی یکی از لوازم آشپزی محسوب می‌‌گردد. در ادامه با یکدیگر بررسی خواهیم کرد که خرید چنین ابزار به ظاهر ساده‌‌ای، چه نکاتی را در خود جای داده است. ما را همراهی کنید.

جاقاشقی، وسیله‌‌ای برای نظم دادن به ظروف شما در انواع و اقسام مختلف

انواع جا قاشقی چیست ؟

خرید جا قاشقی برای هر آشپزخانه ای ضروری و مهم هست که دارای انواع مدل ها و جنس های مختلف می باشند اما ابتدا باید تعیین کنید که کجای آشپزخانه می خواهید از آن استفاده کنید سپس با توجه به این موضوع مدل آن را انتخاب کنید .

جا قاشقی های از نظر مدلی شامل جا قاشقی آویزی ، رومیزی ، و کنار سینکی می باشند و از نظر جنس نیز شامل جا قاشقی های چوبی ، استیل ، پلاستیکی و شیشه ای هستند که قیمت جا قاشقی به همین موضوعات یعنی جنس و ابعاد آن و نوع آن بستگی دارد.

خرید جا قاشقی های آویزی برای آشپزخانه های کوچک مناسب هستند که فضای کمی دارند و به دیوار یا بالای آبچکان می توان آن ها را وصل کرد ، این جا قاشقی ها معمولا ابعاد کوچکی دارند و برای برای استفاده های روزمره و خانواده های کوچک مناسب هستند .

جا قاشقی های رومیزی نیز شبیه جا قاشقی های آویزی هستند و معمولا برای استفاده روی میزی ناهار خوری هنگام آمدن مهمان و یا قرار دادن آن ها کنار اپن مناسب هستند که ابعاد کوچکی دارند و می توانید در انواع جنس های پلاستیکی ،شیشه ای ، استیل و چوبی خریداری کنید و قیمت جا قاشقی های رومیزی نیز مناسب می باشد .

جا قاشقی های کنار سینک از ابعاد بزرگ تری برخوردار هستند و می‌توانند بسیار کاربردی باشند چرا که به راحتی هنگام شست و شوی ظروف می توانید قاشق و چنگال ها را کنار آن قرار دهید تا خشک شوند اما می بایست آن ها را از جنس استیل یا پلاستیک خریداری کنید چرا که در معرض آب و رطوبت قرار می گیرند و این دو جنس نسبت به آب مقاوم هستند که قیمت جا قاشقی پلاستیک بسیار پایین تر از جنس استیل می باشد اما ظاهر جا قاشقی های استیل شیک تر می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *